Erişilebilirlik Beyanı

Genel

Accessiblee, hizmetlerinin engellilere erişilebilir olmasını sağlamayı hedeflemektedir. Engellilere yönelik web sitemizin daha kullanışlı ve erişilebilir olması için önemli kaynaklar ayırmış ve her bireyin onur, eşitlik, konfor ve bağımsızlıkla yaşama hakkına sahip olduğuna inanmaktadır.

Accessiblee'de Erişilebilirlik

Accessiblee, özel bir erişilebilirlik sunucusu tarafından desteklenen bir Erişilebilirlik Aracı kullanmaktadır. Bu yazılım, sitemizin Web İçeriği Erişilebilirlik Kılavuzu (WCAG 2.1) standartlarına uyumunu iyileştirmemizi sağlar.

Erişilebilirlik Menüsünü Etkinleştirme

Accessiblee'nin erişilebilirlik menüsüne erişmek için sayfanın köşesinde yer alan erişilebilirlik menü simgesine tıklamanız yeterlidir. Erişilebilirlik menüsünü etkinleştirdikten sonra, menünün tam olarak yüklenmesi için bir süre beklemeniz gerekmektedir.

Açıklama

Accessiblee, engelli bireyler için sorunsuz, erişilebilir ve engelsiz kullanımı sağlama konusunda sürekli olarak çaba sarf etmektedir. Web sitemizdeki erişilebilirlik sorunlarını sürekli olarak tespit etmek ve gidermek için Accessiblee Erişilebilirlik Tarayıcısı'nı düzenli olarak kullanmaktayız. Tüm sayfaları ve içeriği tamamen erişilebilir hale getirmek için çaba göstersek de, bazı içerikler henüz en katı erişilebilirlik standartlarına tam olarak uyarlanmamış olabilir. Bu durum, en uygun teknolojik çözümü bulamamış olmamızdan kaynaklanabilir.

Yanınızdayız

Eğer Accessiblee web sitemizdeki içeriklerle ilgili zorluk yaşıyorsanız, Erişilebilirlik Aracı'ımızda veya herhangi bir hizmetimizde sorun yaşıyorsanız veya web sitemizin herhangi bir bölümü veya yazılımıyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, normal iş saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sorun bildirmek, herhangi bir sorunuz olduğunda veya yardıma ihtiyacınız olduğunda lütfen buraya tıklayarak Accessiblee Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin.