Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sıkça sorulan sorulardan bazı derlemeleri bulabilirsiniz. Aklınızdaki soru aşağıda yoksa bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç

Evet! Accessiblee'nin çözümleri tamamen özelleştirilebilir ve web sitenizin tasarımına kolayca uyum sağlayabilir. Tercih ettiğiniz renk paletlerini, konumları, simgeleri, boyutlandırmayı ve hatta erişilebilirlik butonunun yerleşimini seçebilirsiniz.

Kurulum, seçtiğiniz ürüne bağlıdır. Accessiblee Erişilebilirlik Aracı, bir JS snippet kurulumu ve diğerleri kullanılarak farklı şekillerde kurulur. Accessiblee Erişilebilirlik Aracı ayrıca Google Etiket Yöneticisi kullanılarak da entegre edilebilir veya WordPress, Joomla, BigCommerce, Drupal vb. gibi CMS uzantılarımızdan birini kullanabilir.

Kesinlikle hayır! Accessiblee, web sitenizle eş zamansız olarak yüklenir. Yani, tarayıcı web sitenizi Accessiblee ile paralel olarak yükler ve herhangi bir şey yüklemesini veya işlemesini beklemez.

Evet! Accessiblee'nin çözümleri, seçilen ürüne bağlı olarak birden fazla yaklaşım kullanarak WCAG ve ADA uyumluluğu sağlar.

Accessiblee, sektördeki WCAG ve ADA uyumluluğu için çoklu yaklaşımlar sunan yapay zeka destekli tek çözüm paketidir. Accessiblee, işletmenize bir erişilebilirlik beyanı ve performans sertifikası sağlar.

Accessiblee çözümleri platformdan bağımsızdır ve herhangi bir CMS ve web sitesi oluşturma platformuyla çalışır. Birkaçından bahsetmek gerekirse: Handycore, WordPress, Joomla, Squarespace Shopify, WiX, BigCommerce, Volusion, Magento, Concrete 5, Weebly ve daha fazlası.

Evet! Accessiblee'nin çözümleri, AA düzeyinde başarı kriterlerinde WCAG (Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri) sürüm 2.1'i kapsar. Her ürün, erişilebilirliğe yönelik farklı bir yaklaşım sağlamayı amaçlar.

Accessiblee planları ayda 49 dolardan başlar ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar içerir.

Evet. Accessiblee, GDPR ve CCPA dahil olmak üzere tüm önemli veri koruma düzenlemelerine uygundur. Ayrıca, Accessiblee herhangi bir kişisel veya tanımlanabilir veri toplamaz, yalnızca yapı ve davranış bilgilerini toplar.